Sunusun CUP-803 3 W

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Kvalitní vnitřní UV lampa pro likvidaci řas a parazitů. Odstraňuje řasy a zákaly (bílý, zelený).

  • UV lampa o výkonu 3W je dostatečná pro akvária do 250 litrů. Pro ještě rychlejší nástup účinku je možné použít lampu ještě silnější.
  • Čerpadlo uvnitř zařízení o maximálním průtoku 700 l/h pumpuje vodu, která prochází přes UV zářivku uvnitř. Ozáření vody zajišťuje 100% sterilizaci - odstranění všech spór řas a jednobuněčných organismů způsobujících zákaly vody.
  • Obsahuje také biomolitan a malý koš pro sypké médium. Např. pro použití aktivního uhlí.
  • Otočná hlavice pumpy umožňuje nasměrovat proud tam, kam potřebujete. Možnost připojení hadičky pro přivzdušňování vody.

Jedná se o nejnovější model. Podařilo se tak vyladit detaily předchozích modelů.

Voda je do filtru nasávána přes mřížku a molitan, což zabraňuje drobných živočichům jejich nasátí do zařízení.

Obsahem balení jsou i bio kuličky vhodné jako médium pro osídlení užitečnými bakteriemi - jsou umístěny ve filtračním koši nad UV zářivkou.

Technické parametry -Výkon UV lampy: 3W - výkon vodní pumpy: 10W - maximální průtok: 700 l / h - rozměry: 7,6 x 9 x 26 cm - určeno pro akvárium 50 - 250l  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.